Yaşam

Sanem Oktar kimdir, kaç yaşında? Sanem Oktar’ı Merak Edenler

Sanem Oktar’ın adı vatandaşlar tarafından gündeme geldi. İddiayla ilgili araştırmalarını sürdüren vatandaşlar, Sanem Oktar’ın kim olduğunu merak etti. Sencer Solakoğlu kimdir, kaç yaşındadır? İşte Sencer Solakoğlu’nun hayatına dair sorular ve cevaplar…

Vatandaşlar, Sanem Oktar’ın kim olduğunu araştırmaya başladı.

Sanem Oktar kimdir?

7 Mayıs 1970 İzmir doğumlu olan Sanem Oktar, İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Türk seri girişimci, bağlantıcı, melek yatırımcı ve Demokrasi ve Atılım Partisi’nin kurucu üyelerinden biridir.

Sanem Oktar Kariyer

İletişim ve CRM danışmanlığı, sosyal medya, dijital pazarlama ve veritabanı tabanlı pazarlama konularında geniş deneyime sahip olan Oktar, şirketlerin marka ve hizmetlerine yönelik pazarlama planları hazırlamış ve uygulamıştır. Hizmet verdiği şirketler grubu ile özellikle verimlilik ve karlılık odaklı projelerde çalıştı. Yer aldığı projelerle yurt içi ve yurt dışında birçok ödül aldı.

Sanem Oktar, 1993 yılında Yılmaz Erdoğan ile evlendi ve 1998 yılında boşandı. Çiftin Su Berfin Erdoğan adında bir kızı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu