Yaşam

Üvey Anne 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üvey anne yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Üvey Anne 5. Yeni fragman yayınlandı mı?

Hazal Filiz Küçükköse ve Kutsi’nin Üvey Annesi’nin yeni dizisi bugün yeni bölümüyle ekrana gelecek. Üvey Anne 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üvey anne yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 5. bölüm fragmanını izle!

Üvey Anne 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Stepmother’in bugünkü 4. bölümünün ardından şimdi de 5. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fragman çıktığında detayları sizlerle paylaşacağız.

Üvey anne SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

sıkıntıdaki serap

Efsun’un boynuna taktığı kolye Serap’ın başını belaya sokacaktır. Ancak Serap’ı zor durumda bırakacak başka bir konu daha vardır. Piraye’nin Serap ve Cem’i evlendirmek için harekete geçmesinin ardından Cem’in annesi Hayriye, Serap ile Cem arasında bir bağ olduğunu düşünür ancak gençlerin bunu söylemekten çekindiklerini düşünür ve onlara bir oyun oynar. Bu oyunun sonuçları Serap’ın hiç ummadığı yerlere gider.

Öte yandan babasının Serap ile yakınlaştığını düşünen Nisan, Serap’a karşı tavır almaya başlar. Ancak Nisan, Serap ile Cem’in evleneceğini öğrenince Serap konusunda yanıldığını anlar. Ancak bu kez, şimdiye kadar arkadaşı sandığı Cem’e karşı hislerinin hiç de saf olmadığı gerçeğiyle yüzleşecektir. İpek cephesinde ise eski karısı Mete’nin ailesini geri kazanma çabaları istemeden de olsa oğlu Ege’yi tehlikeye atacaktır.

Üvey anne YENİ BÖLÜM NE OLACAK?

“Kocam değilse, olacak!”

Faruk ve İpek’in önemli bir müşteriyle iş yemeğinde olduğu yemeğe dümenle dahil olan Serap, tam da anlaşmanın konusu riske girince, müşteriler yeniden anlaşma yapmak isterken olayların seyrini değiştirir. . Müşteriler anlaşma yapmak için onları otellerine davet edince Serap çok mutlu oldu. Çünkü İpek bir günlüğüne de olsa bu geziye toplantı nedeniyle katılamayacak. Bu, Serap’ın Faruk’la baş başa kalması için iyi bir fırsattır. Ancak Serap’ı bu konuda bekleyen sürpriz, hevesini kıracaktır.

Serap ve Cem’in evlenmeyeceğini öğrenen Nisan, Cem’le yaşadığı keyifli anların ardından Cem’e hazırladığı sürprizle büyük bir risk aldığının farkında değildir.

Öte yandan Mete, eşi İpek ve Faruk’un yakınlığından rahatsız olmaya başlayınca kontrolden çıkar ve İpek’i zor durumda bırakır. Faruk ve İpek’in yakınlığı en çok Serap’ı rahatsız eder ve Serap, Naz’ı kullanarak ikilinin arasını açma girişimlerine başlar. Ancak Serap bundan sonra çok daha tehlikeli bir göreve kalkışacak ve olayı can alıcı bir noktaya taşıyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu