Yaşam

Three Sisters Final Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Three Sisters 49. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

İclal Aydın’ın birebir romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş bu hafta 48. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Süreç Sinema imzalı sevilen dizinin başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Mahsus Kaya ve Almila Ada yer alıyor. Yayına başladığı günden itibaren salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin bu bölümünde Türkan ve Somer mahkemede karşı karşıya geliyor. İkilinin kaderi artık jürinin sorularına vereceği yanıtlara bağlı! Peki Üç Kız Kardeş dizisi 49. bölümde neler olacak?

İşte Three Sisters 49. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Üç Kız Kardeş dizisinin çekimleri nerede?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş’in çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde gerçekleşiyor.

Three Sisters 48. Bölüm Özeti

Türkan, Rüçhan’ın çektiği fotoğrafları çekenin Somer olduğunu düşünüyor. Hatta bu fotoğrafları mahkemede Türkan’ın aleyhine kullanacağına ve Türkan’ı zor duruma sokacağına inanır.

Türkan, Somer’e sert sözlerle karşılık verir.

Türkan, Somer’in kendisine yaptığı haksızlığa isyan eder. Öyle ki Somer’e yaptığı ve yapacağını sandığı haksızlıklara karşı ağır sözler sarf eder.

Somer, Rüçhan’dan vazgeçmediği için suçu üstleniyor!

Rüçhan’ın çektiği fotoğrafları gören Somer, Rüçhan’dan vazgeçmek yerine suçu üzerine alır.

Türkan ve Somer yanlış anlaşılmaların kurbanı olurlar…

Türkan ve Somer, tüm bu kaosun içinde artık muhatap olmadıklarına dair yanlış anlaşılmaların kurbanı olurlar. İkisi yavaş yavaş birbirinden uzaklaşıyor.

Türkan, Somer’den boşanma kararı alıyor!

İnat uğruna aşkları yarım yamalak olan çift için mutlaka bir mahkeme tarihi vardır. Artık ikili tamamen köşeye sıkışmıştır.

Türkan, Nesrin ve Rüçhan arasında kalır.

Nesrin, Somer’den boşanması için Türkan’a baskı yapmaya devam eder. Bebeğin adının Somer olacağını öğrenince Türkan’ı azarlar. Rüçhan, Türkan’ın kendisini geliştirmesinin önünü açar, hatta onun için bir öğretmen bile tutar.

Somer, Türkan’ın hocasını kıskanıyor!

Özel hocasını Türkan’ın yanında gören Somer kıskançlık krizine girer. Rüçhan ise Türkan ve Somer’i bir araya getirmek için son bir plan yapar…

Üç Kız Kardeş 49. Bölüm Fragmanı | Türkan ve Somer ayrılıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu