Teknoloji

PS Plus Essential Ağustos 2023 Oyunları Açıklandı

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan duyuru ile PS Plus Essential Ağustos 2023 oyunları emin oldu. Üzülmeyen bir liste ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Detaylar burada.

1 Ağustos 2023Salı günü prestij ile indirmeye açılacak oyunlar, Ölümün kapısı, rüyalarVe PGA Turu 2K23 ilan edildi. Yalnızca PlayStation 4’e özel olan Dreams, geriye dönük uyumluluk desteği sayesinde PlayStation 5’te de oynanabiliyor. Sonuç olarak mevcut nesil konsol kullanıcıları toplamda üç oyuna erişebilecek.

PS Plus Essential Ağustos 2023 Oyun Ayrıntıları

  • Ölümün Kapısı (PS5 ve PS4)
  • Düşler (PS4)
  • PGA Turu 2K23 (PS5 ve PS4)

Ölümün Kapısı (PS5 ve PS4)

Ölü bireylerin ruhlarını toplama görevi olan bir kargayı yönettiğiniz oyunda, toplamanız gereken ruhlardan biri çalındıktan sonra ölümün dokunmadığı bir diyara yolculuk yapmanız gerekecek.

Yakın dövüş silahları, oklar ve sihir kullanarak canavarlar ve yarı tanrılarla mücadele edeceğiniz Death’s Door’da zaferler, istatistiklerinizi özelleştirerek ve yeteneklerinizde ve yükseltmelerinizde ustalaşarak geri dönecek.

Düşler (PS4)

Alışılmadık oyun, oyunculara hayal güçlerini serbest bırakma fırsatı sunuyor. Her şeyin hayal gücünüzle sınırlı olduğu oyunda kullanımı kolay araçlarla müzik, resim, animasyon, heykel ve daha birçok şeyi yaratabilirsiniz. Yaratıcılığınızı dünyadaki diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. Siz de çalışmalarını birebir formda deneyebilir ve tercihinize göre puanlayabilir, arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.

Imp adlı bir karakteri yönettiğiniz oyun dünyasında yeni eşyalar ve karakterler yaratıyorsunuz ve bunları Dualshock 4 veya PlayStation Move kontrolleri aracılığıyla basılı tutup iterek hareket ettirebiliyorsunuz. İmp ile oluşturduğunuz karakteri de doğrudan kontrolünüz altına alabilirsiniz.

PGA Turu 2K23 (PS5 ve PS4)

PGA TOUR’da becerilerimizi sergileyerek, TOUR profesyonelleriyle rekabet ederek ve yeni yarışmalara katılarak bir sonraki FedExCup Şampiyonu olmaya çalışıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu