Teknoloji

Oyuncular için yeni Gigabit ethernet adaptörü: UE306 özellikleri ve fiyatı

TP-Link, taşınabilir bilgisayarları kablo ile ağa bağlamak isteyenler için yeni. Gigabit Ethernet adaptörü satışa sunuldu. UE306 model adaptör USB 3.0 tabanlıdır ve Gigabit temas hızına sahiptir.

Windows, MacOS, Linuxişletim sistemlerinin yanı sıra Nintendo Anahtarı desteği UE306 özellikle online oyun severlerin ilgisini çekecek bir analizdir. Ethernet portu olmayan veya mevcut Ethernet bağlantı tabanı daha düşük hızda olan ultrabook, notebook gibi bilgisayar kullanıcılarının yüksek hızlı kablo ile ağa dahil edilmesini sağlayan bu çalışma, herhangi bir yere kolaylıkla taşınabilmektedir. katlanabilir ve hafif tasarımı.

Aynı zamanda bir Nintendo Switch eki olan eser, cihazları ağa Gigabit hızında bir kabloyla bağlamak için. ve oyundan alınan zevki artırır. Bir tarafında USB 3.0 kablosu, diğer tarafında RJ45 Ethernet portu bulunan UE306, Nintendo Switch haricinde kullanılabiliyor. PC, notebook ve USB destekliDiğer cihazların kablo ile ağa bağlanmasını sağlar ve kullanıcılara kablolu bağlantının avantajlarını sunar. 1000 Mbps (1 Gbps) hız desteğiÇalışma ile büyük dokümanlar daha hızlı aktarılıp indirilebilir, kesintisiz ve sürükleyici bir oyun deneyimi yaşanabilir.

20 gram Dolu ve küçük boyutlu (71 x 26 x 16,2 mm) adaptör kullanılmadığında katlanır ve cepte bile her yere taşınabilir. Tak ve çalıştır olan çalışma, rastgele bir sürücüye ihtiyaç duymadan kurulur ve çalışır. Üzerinde bulunan led gösterge kontak durumunun takip edilmesini sağlar.

Her türlü modem, router, switch ile kullanılabilen UE306 Türkiye’de mevcuttur. 449 tlfiyatı (KDV dahil) ile satışa sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu