Haber

NBA’de forma giyen Ömer Faruk Yurtseven’den depremzedelere destek kampanyası

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) gruplarından Miami Heat’in formasını giyen Ömer Faruk Yurtseven, “felaket” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş’taki depremden etkilenenlere yardım amacıyla takım arkadaşlarının imzalı formalarını açık arttırmaya çıkardı. yüzyılın”.

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Atalanta’da forma giyen milli futbolcu Merih Demiral’in öncülüğünde Türkiye’de depremzedeler için düzenlenen, Philadelphia 76ers forması giyen Furkan Korkmaz ve Alperen Şengün’ün katılımıyla devam ediyor. Houston Rockets, NBA’de oynayan milli oyuncular. Ömer Faruk Yurtseven imzalı yardım kampanyalarına da katıldı.

Yardım kampanyasını sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan duyuran 24 yaşındaki pivot, depremzedelere yardım amacıyla takım arkadaşlarından imzalı formalar topladığını ve bunların müzayedede satılacağını duyurdu.

Yurtseven önce takım arkadaşı all-star Jimmy Butler’ın formasını sattı. Formaların satışından elde edilecek gelirin tamamı Dostlar Derneği ve Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı (AFAD) aracılığıyla depremzedelere yardım için kullanılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu