Yaşam

Kızılcık Şerbeti Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Kızılcık Şerbeti 26. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Kısa sürede fenomen yapımların arasına giren Kızılcık Şerbeti her bölümüyle sosyal medyayı sallıyor. Başrollerini Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya ve Barış Kılıç’ın paylaştığı dizi, sert konuşmasıyla dikkat çekiyor. Son 25. bölümü yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı şimdiden merak edildi. İşte Kızılcık Şerbeti 26. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Show TV’nin Altın Film imzalı Kızılcık Şerbeti her cuma yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

Son 25. bölümde yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı seyirciyle buluştu. İşte Kızılcık Şerbeti 26. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Dizinin son bölümünde Fatih’in bir anlık halsizliği her şeyi bir anda etkiliyor. Doğa’yı aldattığına pişman olsa da Aylin’in oyununa gelecektir.

Ömer ise Kayahan’a oyun oynamaz ve onu çevresinden uzaklaştırmayı başarır. Kıvılcım, Ömer’in kalbini kazanmak için Abdullah Bey’den yardım alır.

Boşanmanın ardından Nursema ve Umut ilk kez tanışırken Aylin’in Fatih’ten ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Aylin’in oyunuyla Tabiat, Fatih’in kendisini aldattığını öğrenir.

Dizinin yeni bölümünde; Fatih ve Aylin’in konuşmasını duyan Tabiat, Alev’e her şeyi anlatır ve boşanacağını söyler.

Aylin’den kurtulduğunu sanan Fatih, kendisini bir oyunun içinde bulur. Aylin’in nişanlısı Fatih’i tehdit eder ve korkutur.

Abdullah ve Pembe, Umut ve Nursema’nın evlenmesini istemeseler de ilişkilerini onaylarlar. Nursema ve Umut’un isteği üzerine bütün aile bir yere gelir.

İşte Kızılcık Şerbeti 26. Bölüm 1. Fragmanı | “İhaneti asla kabul edemem, boşanırım!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu