Haber

Ertuğrul Doğan, Trabzonspor’un resmen cumhurbaşkanı adayı oldu.

Trabzonspor’un şu anki Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı.

Cumhurbaşkanı adayı Doğan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Trabzonsporlular, Öncelikle Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’na hizmetleri ve öğretileri için minnettar olduğumu belirtmek isterim. Liderimiz Sayın Ağaoğlu ve yönetim kurulumuz ile birlikte güçlü ve meşakkatli bir yola çıktık. , tam 5 yıl önce Nisan 2018’de. Sizlerin de desteğiyle bu gezi çok keyifli oldu. Hikayeler yazdık ve biri şampiyonluk olmak üzere hepsi birbirinden değerli 4 kupayı müzemize koyduk.”

“Bu dönem işler pek iyi gitmedi”

“Üzülerek söylüyorum ki bu dönemde işler istediğimiz gibi gitmedi. Yaşanan mutsuzlukların temelinde benim de sorumluluğum olduğu bilinmelidir. Hem sezon içi hem de sezon dışı daha sağlıklı kararlar almamız gerekiyordu. “Doğal olarak kendimize güvenimiz, özgüvenimiz ve ‘inatçımız’ var. Birlikte daha iyi hikayeler yazacağımız için topluluğumuzun en ufak bir şüphesi olmayacak.”

“Tanrı bize yardım etsin”

“Şimdi yeni bir yolculuğun ilk adımlarını atma zamanı… Çok sevdiğim ve çatısı altında olmaktan gurur duyduğum Trabzonspor’un başkan adayı olduğumu sizlerle ailemle paylaşıyorum. Söz veriyorum. bugüne kadar yaptığım gibi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağımı Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu