Ekonomi

Dr. Taner Göçmez, Togg Europe Lideri ve Togg Devreye Alma Proje Direktörü olarak Togg’a katıldı

20 yıldan uzun müddettir dünya çapında mobilite tahlilleri ve mühendislik hizmetleri alanlarında misyon yapan Dr. Taner Göçmez, Togg Europe Başkanı ve Togg Devreye Alma Proje Yöneticisi olarak Togg’a katıldı.

Togg, memleketler arası deneyime sahip başkan atamalarıyla tertip yapısını güçlendirmeye devam ediyor. 20 yılı aşkın müddettir mobilite tahlilleri ve mühendislik hizmetleri alanında küresel ölçekte üst seviye yöneticilik yapan Dr. Taner Göçmez, 21 Kasım prestijiyle Togg Europe Başkanı ve Togg Devreye Alma Proje Yöneticisi olarak sorumluluk üstlenecek.

20 yıldan uzun müddettir dünya çapında mobilite tahlilleri ve mühendislik hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren FEV’de misyon yapan Dr. Taner Göçmez, ODTÜ Sanayi Mühendisliği Kısmı mezunu. Göçmez yüksek lisans ve doktora derecelerini RWTH, Aachen Almanya’dan aldı, Sabancı Üniversitesi ve Columbia Üniversitesi ortak Executive MBA programını tamamladı. FEV’de takım önderi, proje yöneticisi, iş geliştirme yöneticisi üzere çeşitli kademelerde misyon yapan Göçmez, 2011 yılında FEV Türkiye Genel Müdürü olarak misyon yapmaya başladı. Göçmez bu misyonuna ilaveten 2018 yılından bu yana FEV Asya’dan Sorumlu Lider Yardımcısı ve 2020 yılından bu yana Yazılım ve Test Tahlillerinden Sorumlu Global Lider Yardımcısı olarak misyon yapıyor.

Dr. Taner Göçmez, 21 Kasım prestijiyle Togg Europe Başkanı ve Togg Devreye Alma Proje Yöneticisi olarak misyona başladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu