Yaşam

5. kez milletvekili listesinde yer bulamayan İbrahim Tatlıses suskunluğunu bozdu: Benim meselem Sayın Erdoğan

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere sayılı bir süre kalırken, sanat dünyasından birçok ünlü isim milletvekili adaylığı için partilere başvurdu. AK Parti’den 4 kez milletvekili adayı adayı olan Türkücü ibrahim tatlıses 5. kez milletvekili adaylığı için başvurdu. Ancak Tatlıses, yaptığı son başvuruda hüsrana uğradı.

“Benim sorunum SAYIN ERDOĞAN”

Daha önce 4 kez AK Parti’den milletvekili adayı oldu. ibrahim tatlıses aday listesinde bir kez daha yer almadı. İbrahim Tatlıses, Şanlıurfa’da 14 kişilik listeye giremedi. Sanatçı, listelerin açıklanmasının ardından Twitter hesabından “Benim derdim Türkiye! Benim derdim Urfa! Benim derdim Erdoğan. Gerisi tegoti, çıgoti” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

“URFA’M İÇİN 50 KEZ ADAY OLDUM, 100 KEZ DAHA OLACAĞIM”

Daha önce AK Parti’den 4 kez milletvekili adaylığı için başvuruda bulunan ancak aday gösterilmeyen İbrahim Tatlıses, 5’inci kez milletvekili adaylığı başvurusunda bulundu. Evraklarını teslim ettikten sonra açıklama yapan Tatlıses, “Ben Urfa’ma hizmet için buradayım. 50 kez aday gösterildim, 100 kez de Urfa’ma aday olacağım. Amacım Şanlıurfa’nın sorunlarını çözmek. Hizmet etmek” dedi. Şanlıurfa Şanlıurfa siyasetinde yeni bir dönem Gördüğünüz gibi hep Şanlıurfa diyorum, hep Şanlıurfa diyorum. Yine söylüyorum Şanlıurfa’ya hizmet soluğu getireceğim. Şanlıurfa’ya güzel eserler, güzel hizmetler bırakmak istiyorum. Şanlıurfa’nın sıkıntılarını cesaretle dile getireceğim” dedi.

haberdemirkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu